X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod O značce Mobile-Energy Lehké Li-Ion baterie pro Aku nářadí

Lehké Li-Ion baterie pro Aku nářadí

Nabízíme vám baterie do aku nářadí vysoké kvality

Vyberte pro své aku nářadí nové a spolehlivé baterie, které vám zajistí dlouhou výdrž. V naší široké nabídce naleznete baterie do aku nářadí většiny světových výrobců. Baterie Mobile Energy jsou navíc v provedení Li-Ion o 1/3 lehčí než původní NiCD a NiMH baterie. Obraťte se na nás a spolehněte se na značku Mobile-Energy, s námi se jen tak nezastavíte.

Pořiďte si spolehlivé baterie do aku nářadí

Baterie Mobile-Energy mají výrazně vyšší životnost v podobě dvojnásobného počtu nabíjecích cyklů. V provedení Li-Ion potlačují paměťový efekt.

Využijte naší jedinečné nabídky a pořiďte si baterie do aku nářadí značky Mobile- Energy. Jako jedny z prvních dodavatelů jsme na český trh začali dodávat náhrady původních NiCD a NiMH baterií, a to v provedení s články Li-Ion, jež poskytují mnohem vyšší výkon. Pro majitele staršího aku nářadí nabízím také nové nabíječky podporující nabíjení právě článků Li-Ion

Pořiďte si baterie Mobile-Energy v provední Li-Ion např. pro značky : baterie Black&Deckerbaterie Boschbaterie Dewalt, baterie Makita, baterie Milwaukee, baterie Narexbaterie Metabo, baterie Ryobi. Usnadní vám práci díky výrazně nižší hmotnosti a přinese větší životnost v podobě dvojnásobného počtu nabíjecích cyklů. Baterie Mobile- Energy jsou navíc vybaveny ochrannými prvky zamezující přebíjení, naprostému vybití přehřátí baterie. Obraťte se na profesionály a pořiďte si baterie Mobile-Energy zaručující jedinečný výkon.

Chcete vědět více o výhodách Li-Ion baterií ? Kontaktujte nás.

Chcete vědět více o výhodách Li-Ion baterií ? Kontaktujte nás.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Poslat na e-mail Tisknout